16.02.2017

Ogłoszenie. Pytanie. Gardenia.

No cóż - jak w temacie. Miał być ostatni post z gór i w sumie już prawie gotów. Praca i zdrowie mnie jednak ostatnio pochłonęły i się przesunęło wszystko w czasie. A jak się przesunęło, to się okazało, że za 2 tygodnie Gardenia się zaczyna :)

baner Gardenia

Większość z Was do tej pory wie już na pewno, że mieszkam blisko Poznania. A skoro tak i skoro mój świr ogrodowy się rozwija, to jak tu na Gardenię się nie wybrać? Idę. Oczywiście, że tak. Przyjeżdża też do mnie Aga z Wolniej, tu i teraz, więc będziemy buszować razem. Odbędzie się też Spotkanie Blogerów Ogrodniczych i chociaż nie do wszystkich tam pałam miłością, to sporo osób sympatycznych będzie i warto się spotkać, a przy okazji dowiedzieć tego i owego.

Jednak moje pytanie będzie z bardziej osobistej beczki: Któż się wybiera (albo i nie koniecznie) i ma chęć się spotkać przy pysznej strawie na plotki małe? W zeszłym roku sympatyczna grupka nam się uzbierała. Tak się złożyło, że to skleiłam "do kupy", więc i w tym roku się podejmuję.

Ktoś? Coś? I jeśli tak, to który dzień najbardziej?? Czekam na szybkie i sprawne odpowiedzi, bo miejsca w lokalach na ten czas rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :D

EDIT: To nie jest pytanie o after party SBO. Tym się zajmuje Wojtek i w termin nie mam zamiaru mu się wcinać. Tu chodzi o takie kameralne bardziej spotkanko :)

18 komentarzy:

 1. Piszę się jak najbardziej, pytanie KIEDY. Najpewniej w piątek jak co SBO jest after party dla wszystkich. Zwykle było piwnie, głośno i wesoło, tym razem są propozycje aby iść w nieco spokojniejsze tony. Pytanie czy znajdziemy tak duży lokal, ostatnio było nas ze 30 ludka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wojtek mi zdradził (tylko ciiiicho), że after będzie 3-go (piątek) koło 19-20ej. Z tego co się orientuję, to miejsce jest już zaklepane. Mi chodziło raczej o tą kameralną wersję dla tych co na after party się nie wybierają, bo: a) wracają do domu, b) wolą spotkanie z tymi już znajomymi na ploty, c) preferują kameralnie.

   Usuń
 2. No to nie musze dodawać, że ja gdziekolwiek o kiedykolwiek;) Ale faktycznie dobrze by było bez konkurencji dla SBO party

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No my to wiesz - od czwartku do soboty możemy :D I chętnie w każdy z tych dni z kimś się spotkamy - jak komu pasuje. Prawda? :)

   Usuń
 3. Ja na kameralne bardzo. Pasowałby piątek, ale widzę, że koliduje z większą imprezą. Może nieco wcześniej niż rok temu i niektórzy dwie imprezy zaliczą? Myśl, zbieraj towarzystwo, pisz, dostosuję się.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że za daleko mieszkam... :( Już Wam zazdroszczę... Powodzenia! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też żałuję. Ale może kiedyś się uda? :)

   Usuń
 5. Hej, ja nadal nie wiem czy bdę, ale jakby tak to się dołączam. EG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie nam bardzo miło, jeśli się przyłączysz do naszej kompanijki. Miejsce przy stole jeszcze się znajdzie. Jak już będziesz ostatecznie wiedziała co z przyjazdem, to się odezwij - podam szczegóły.

   Usuń
 6. Na ogrodach się nie znam, ale chętnie bym wpadła na spotkanie, gdyby nie to, że trochę daleko i 4-miesięczniaka mam. Szkoda, że to w marcu, jakby w jakiś maj albo czerwiec to już prędzej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami też żałuję, że Gardenia tak wcześnie jest. Ale z drugiej strony w maju czy czerwcu, to szkoda każdego dnia w ogrodzie na takie imprezy ;)

   Usuń
 7. Ciekawa jestem do kogo to Ania nie pała bo nie wiem czy się zapisywać czy nie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, ha, ha :D Oj Ci, do których ja nie pałam, to i tak nie zaszczycają moich progów. Za niskie dla nich ;)
   A wybierasz się na Gardenię??

   Usuń
 8. Ania życzę Wam udanego spotkania i liczę na obszerną fotorelację ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że relacja będzie! W końcu odkurzę aparat, bo coś ostatnio zarósł ;)

   Usuń
 9. Miałam się pojawić w czwartek, ale obawiam się, że tym razem znowu nie wypali. Trudno. Czekam na Twoją relację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że nie wyszło. U mnie Gardenia bardzo intensywnie w tym roku.

   Usuń

Dziękuje za Twoją wizytę i komentarz :)